Újabb településeken vezetnek be vízkorlátozást

A tartós hőség és a megnövekedett vízfogyasztás miatt több dél-zalai településen kérik a lakosságot, hogy csak a legszükségesebb célokra használják az ivóvizet.

Újabb településeken vezetnek be vízkorlátozást

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Agroinform

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!