A tartós hőség és a megnövekedett vízfogyasztás miatt több dél-zalai településen kérik a lakosságot, hogy csak a legszükségesebb célokra használják az ivóvizet.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Agroinform
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!