A Győri Audi ETO KC egy csoportba került a címvédő francia Metz csapatával a női kézilabda-Bajnokok Ligája következő idényében. Az FTC-Toyota Kovács legerősebb ellenfele a román CSM Bucuresti lehet. A férfiaknál a One Veszprém HC a német Füchse Berlinnel, míg az OTP Bank-Pick Szeged a portugál Portóval is megmérkőzik.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk