A játékosok is elfordultak tőle, a pocsék vb-szereplés után búcsúzik a legendás edző: „Nem tettem hozzá semmit a csapathoz”
Csúnya véget ért a 2026-os labdarúgó-világbajnokság Uruguay számára, amely a csoportkört sem élte túl a tornán. Marcelo Bielsa csapata mindössze két pontot gyűjtött a H jelű négyesben, ez pedig nem volt elég a továbbjutáshoz. Az argentin edző a Spanyolország elleni vereség után elismerte a felelősségét, belengetve lemondását.
- Hirdetés -
