Sétányt neveznek el Benedek Tiborról a Margit-szigeten
Sétányt neveznek el a Margit-szigeten Benedek Tiborról. A döntésről a korábbi szövetségi kapitány, Kemény Dénes számolt be a Facebook-oldalán. A múlt héten volt a hatodik évfordulója a vízilabda-legenda halálának.
- Hirdetés -
