Kifogásai vannak a KFC-vel szemben a komáromi önkormányzatnak Vataščin Péter 2026. 06. 26., p - 14:33 Komárom A városi képviselő-testület legutóbbi ülésén módosították, ill. pontosították a város és a KFC labdarúgóklub közti bérleti szerződést. A polgármester és a képviselők is több problémát vetetettek fel többek közt az új stadion fenntartásával, valamint a klubban való együttműködéssel kapcsoltban. Komárom városa és a KFC még 2018-ban kötött egy bérleti szerződést, amely alapján a klub a város tulajdonát képező ingatlanokat használhatja. Az egyezség része lett végül az is, hogy Komárom évi 205 ezer euróval járul majd hozzá a új stadion üzemeltetéséhez. Májusban a klub megkapta az ideiglenes használatbavételi engedélyt, ám ez még nem jelent teljes kolaudációt. Május végére hivatalossá volt, hogy Niké Ligás meccset játszhat a klub az új stadionban. Kapcsolódó cikkünk Komárom Az építésügyi hatóság május 19-én tartotta a helyszíni szemlét az új stadionnál. Döntésük értelmében KFC i...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Új Szó