„Kicsit gusztustalan, kicsit szürreális és nagyon vicces” – Harag Anita mesél olvasmányairól
Az Alkotótárs podcast újabb részében Harag Anita mesél kedvenc olvasmányairól, különös tekintettel Bencsik Orsolya Akció van! című kötetére, de Mándy Iván, illetve Raymond Carver novelláiról is beszélgetünk. Miért voltak rá nagy hatással ezek a szövegek, és hogyan ír ő hozzájuk képest? Kiderül az adásból.
- Hirdetés -
