A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását, ezért hazarendelnek 37 misszióvezetőt - közölte Orbán Anita külügyminiszter pénteki Facebook-videójában.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!