Orbán Anita bejelentette, hogy 37 külképviselet vezetőjét hívja vissza

A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását, ezért hazarendelnek 37 misszióvezetőt – közölte Orbán Anita külügyminiszter pénteki Facebook-videójában. A tárcavezető elmondta: a változások egy része a lejáró megbízatásokhoz kapcsolódik, más esetekben pedig „az a cél indokolja a személyi döntéseket, hogy Magyarország érdekeit olyan nagykövetek képviseljék, akik az új külpolitikai prioritások mentén hitelesen és hatékonyan [...] Read More... Orbán Anita bejelentette, hogy 37 külképviselet vezetőjét hívja vissza

Orbán Anita bejelentette, hogy 37 külképviselet vezetőjét hívja vissza

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Körkép

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!