A szerb kormány a csütörtöki, június 25-i ülésén döntést hozott az üzemanyagokra kivetett jövedéki adók újabb emeléséről, amely mintegy 5,5 százalékkal magasabb az e heti szintekhez képest. Az új rendelkezés hétfőtől lép hatályba, és egy hétig lesz érvényben. Az ideiglenesen csökkentett jövedéki adókról szóló rendelet módosításával az adóteher a korábbi szintekhez képest emelkedik: az ólmozott […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó