Felidegesítették az újságírók Pochettinót: Úgy látom, emlékeztetnem kell mindenkit, hogy megnyertük a csoportot
Boldog az eddig elért eredményekkel, és nem érti, miért támadják egy olyan vereségért, amelynek lényegében már nem volt tétje.
- Hirdetés -
