Felidegesítették az újságírók Pochettinót: Úgy látom, emlékeztetnem kell mindenkit, hogy megnyertük a csoportot

Boldog az eddig elért eredményekkel, és nem érti, miért támadják egy olyan vereségért, amelynek lényegében már nem volt tétje.

Felidegesítették az újságírók Pochettinót: Úgy látom, emlékeztetnem kell mindenkit, hogy megnyertük a csoportot

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG - Sport

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!