A plakáthelyek kétharmada eltűnik a fővárosból, az is kiderült mikortól
Jelentősen átalakul Budapest városképe október 1-től. Mi történt? A Fővárosi Közgyűlés elfogadta azt a javaslatot, ami a jelenlegi 15 ezer plakáthelyből 10 ezret megszűntet október 1-től – írta meg az MTI. Emellett a jogszabály betiltja az óriásplakátokat a fővárosban, valamint a reklámhálókat is. A hirdetőoszlopok nagy részét is száműzik Budapestről, mindössze ötödük maradhat meg. A A plakáthelyek kétharmada eltűnik a fővárosból, az is kiderült mikortól
- Hirdetés -
