Túl a kétharmadon – a vébé legpocsékabb éjszakája után 35 csapatnak van még miért izgulni
Lement két csoportkör, hat csapat már tuti kiesett, hét biztosan továbbjutott, közülük négyen már csoportgyőztesek. Holnap reggelre három csoportban is végeredmény van, de a dolgok mostani állása szerint már a legjobb 32 között összejöhet egy argentin-spanyol meccs.
- Hirdetés -
