A magyarok háromnegyede bevezetné az eurot
A magyarok háromnegyede szeretné, ha hazánk csatlakozna az euróövezethez - ez derült ki a Hann Endre vezette Medián kutatásából. Jelentős nézeteltérés pusztán abban van, pontosan mikor is kerüljön bevezetésre az euro, mint fizetőeszköz.
- Hirdetés -
