Hőség – veszélybe került a vízellátás Dörgicsén (veol.hu)
A tartós kánikula miatt egyre nagyobb terhelés nehezedik az ivóvízhálózatra Veszprém vármegyében is. A Bakonykarszt Zrt. már korábban takarékos vízhasználatra kérte a lakosságot, most azonban egy Balaton-felvidéki településen külön is figyelmeztették az ingatlantulajdonosokat: a vízellátás komoly veszélybe került. Dörgicsén Pflanzner Sándor polgármester tett közzé felhívást a lakosságnak. Mint írta, telefonon hívta fel a Bakonykarszt műszaki vezérigazgató-helyettese azzal, Bővebben...
- Hirdetés -
