Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

A nagykanizsai egészségügyben dolgozóknak mondtak köszönetet

Az Egészségügyi Alapellátási Intézmény Semmelweis Ignác születésének 208. évfordulóját ünnepelte szerdán a nagykanizsai Honvéd Kaszinóban. Az ünnepségen Stimeczné dr. György Bernadett intézményvezető mellett Lovkó Csaba országgyűlési képviselő mondott köszöntőt, majd a polgármester beszédében kiemelte, hogy az egészségügyi alapellátás legfontosabb értékét nem az intézmények vagy a rendszerek adják, hanem azok az emberek, akik szakmai tudásukkal, emberségükkel és elhivatottságukkal gondoskodnak a hozzájuk fordulókról. (Fotók: Lovkó Csaba - TISZA) Ugyanakkor beszélni kell a meglévő problémákról, hiszen az alapellátás kulcsfontosságú terület, mely jelentős finanszírozási hiánnyal és szakember létszámproblémákkal küzd. Az elmúlt évek központosítási folyamatai sem segítették elő az ellátás minőségének javulását - hangsúlyozta Horváth Jácint. A rendezvényen elismerésben részesültek azok az egészségügyi dolgozók, akik hosszú évek óta kiemelkedő szakmai munkával és elkötelezettséggel szolgá...

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu