Szeptembertől megkezdheti működését az a rendszer, mely a kórházi fertőzések mérését, hitelesítését és nyilvánosságra hozatalát szolgálja – erről beszélt Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter csütörtökön a Budapesti Uzsoki Utcai Kórházban tett látogatás során, amelyen a miniszterelnök is részt vett.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Liner