Több millió dolláros sémát lepleztek le „holt lelkekkel” az Egészségügyi Minisztérium egyik szanatóriumában
Az Ivano-Frankivszki régióban a rendvédelmi tisztviselők lelepleztek egy fiktív foglalkoztatási sémát, amely több mint 15,3 millió hrivnyás veszteséget okozott az Egészségügyi Minisztérium egyik speciális szanatóriumában, számolt be az Ukrinform a...
- Hirdetés -
