Vitézy Dávid feltörné a betont a Hősök terén, Karácsony Gergely hallani sem akar róla

Komoly szakmai és politikai vita robbant ki Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter és Karácsony Gergely főpolgármester között. A tárcavezető a Hősök tere két oldalának parkosítását és zöldítését szorgalmazza, míg a főpolgármester a rendezvényhelyszíni funkciók és a történelmi panteon-jelleg megőrzése érdekében ragaszkodik a burkolt felületekhez.

Vitézy Dávid feltörné a betont a Hősök terén, Karácsony Gergely hallani sem akar róla

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 10perc.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!