Rendőrségi körözés alatt áll Szabó Bálint, a biztonságiak dobták ki a kecskeméti bíróságról
A Szegedi Járásbíróság rágalmazás miatt országos körözést és elfogatóparancsot adott ki Szabó Bálint volt szegedi önkormányzati képviselő ellen. A politikus nem bujkált: a kecskeméti bíróságról jelentkezett be élőben, ahol Bús Balázs letartóztatásáról döntöttek, míg végül a biztonságiak ki nem dobták az épületből.
- Hirdetés -
