Több millió dolláros sémát lepleztek le „holt lelkekkel” az Egészségügyi Minisztérium egyik szanatóriumában

Az Ivano-Frankivszki régióban a rendvédelmi tisztviselők lelepleztek egy fiktív foglalkoztatási sémát, amely több mint 15,3 millió hrivnyás veszteséget okozott az Egészségügyi Minisztérium egyik speciális szanatóriumában, számolt be az Ukrinform a...

Több millió dolláros sémát lepleztek le „holt lelkekkel” az Egészségügyi Minisztérium egyik szanatóriumában

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Karpat.in.ua

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!