Donald Trump amerikai elnök a július 7-i NATO-csúcs előtt ismét hangsúlyozta, hogy csalódott „Olaszországban, az Egyesült Királyságban, Németországban és Franciaországban”, valamint a NATO többi szövetségesében.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → novekedes.hu