Trump már csak Erdogan miatt megy el a NATO-csúcsra, mert csalódott az európai szövetségeseiben

Donald Trump amerikai elnök a július 7-i NATO-csúcs előtt ismét hangsúlyozta, hogy csalódott „Olaszországban, az Egyesült Királyságban, Németországban és Franciaországban”, valamint a NATO többi szövetségesében.

Trump már csak Erdogan miatt megy el a NATO-csúcsra, mert csalódott az európai szövetségeseiben

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → novekedes.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!