Molnár Áron így üzent Bús Balázs letartóztatása után: "Érdemes 10-20 évre börtönbe menni mások miatt?"

A Kecskeméti Járásbíróság csütörtökön 30 napos letartóztatásba helyezte Bús Balázst, Óbuda korábbi fideszes polgármesterét, aki az elmúlt években a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) alelnökeként tevékenykedett, mellette öt további bizottsági tag csuklóján zárult a bilics. A gyanú szerint az NKA forrásait politikai és kapcsolati alapon osztották szét, elsősorban a Fideszhez köthető szereplők között, és ezek a pénzek akár kormánypárti kampányokat is támogathattak.

Molnár Áron így üzent Bús Balázs letartóztatása után: "Érdemes 10-20 évre börtönbe menni mások miatt?"

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Kvíz

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!