A nagykanizsai egészségügyben dolgozóknak mondtak köszönetet

Az Egészségügyi Alapellátási Intézmény Semmelweis Ignác születésének 208. évfordulóját ünnepelte szerdán a nagykanizsai Honvéd Kaszinóban. Az ünnepségen Stimeczné dr. György Bernadett intézményvezető mellett Lovkó Csaba országgyűlési képviselő mondott köszöntőt, majd a polgármester beszédében kiemelte, hogy az egészségügyi alapellátás legfontosabb értékét nem az intézmények vagy a rendszerek adják, hanem azok az emberek, akik szakmai tudásukkal, emberségükkel és elhivatottságukkal gondoskodnak a hozzájuk fordulókról. (Fotók: Lovkó Csaba - TISZA) Ugyanakkor beszélni kell a meglévő problémákról, hiszen az alapellátás kulcsfontosságú terület, mely jelentős finanszírozási hiánnyal és szakember létszámproblémákkal küzd. Az elmúlt évek központosítási folyamatai sem segítették elő az ellátás minőségének javulását - hangsúlyozta Horváth Jácint. A rendezvényen elismerésben részesültek azok az egészségügyi dolgozók, akik hosszú évek óta kiemelkedő szakmai munkával és elkötelezettséggel szolgá...

A nagykanizsai egészségügyben dolgozóknak mondtak köszönetet

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Dél-Zala Press

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!