A Tisza Párt EP-képviselője helyretette Pásztor ködösítését
Szerdán Pásztor Bálint, a Vajdasági Magyar Szövetség elnöke a Facebook-oldalán tette közzé, hogy Lakos Eszterrel, a TISZA Párt európai parlamenti delegációvezetőjével találkozott Brüsszelben. A megbeszélésen elhangzott dolgokról és témákról egy szót sem írt, csak azt közölte, hogy „ez volt a harmadik hivatalos egyeztetése a TISZA Párt vezetőivel. Először Magyar Péterrel egyeztetett Budapesten április 24-én, még […]
- Hirdetés -
