„Van egy hatalmas bakancslistám” – erre készül Rubint Réka gyógyulása után

Rubint Rékát négy évvel ezelőtt diagnosztizálták rákkal, ám csupán áprilisban vállalta fel a küzdelmét – vagy ahogyan ő hívja, feladatát – a nagyközönség előtt. A fitneszedző az elmúlt négy évben a gyógyulásra és a fejlődésre koncentrált. Az rtl.hu-nak, németországi kezelésre való utazása előtt adott nagyinterjúja második részében arról kérdeztük, miért várt négy évet a története megosztásával. Réka közelgő születésnapja alkalmából többek között beszélt arról is, hogy nincs más út számára, mint a teljes gyógyulás, hiszen sok minden van még a bakancslistáján, és rengeteg embernek szeretne segíteni a saját tapasztalatán keresztül.

„Van egy hatalmas bakancslistám” – erre készül Rubint Réka gyógyulása után

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!