Rossz hír a nyugdíjakról: ha még ma is eszerint számolnák, több pénz jutna az időseknek
A magyar nyugdíjasok jobban jártak volna, ha marad a vegyes indexálás.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A magyar nyugdíjasok jobban jártak volna, ha marad a vegyes indexálás.
- Hirdetés -