Rossz hír a nyugdíjakról: ha még ma is eszerint számolnák, több pénz jutna az időseknek

A magyar nyugdíjasok jobban jártak volna, ha marad a vegyes indexálás.

Rossz hír a nyugdíjakról: ha még ma is eszerint számolnák, több pénz jutna az időseknek

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 168.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!