Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Megkéselte nejét, majd levetette magát az emeletről – mindketten kórházban

Életveszélyesen megsérült egy nő Stájerországban, miután párja megkéselhette, majd öngyilkossági szándékkal leugrott egy erkélyről. A Megkéselte nejét, majd levetette magát az emeletről – mindketten kórházban bejegyzés először ACNEWS-én jelent meg.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu