Megkéselte nejét, majd levetette magát az emeletről – mindketten kórházban
Életveszélyesen megsérült egy nő Stájerországban, miután párja megkéselhette, majd öngyilkossági szándékkal leugrott egy erkélyről. A Megkéselte nejét, majd levetette magát az emeletről – mindketten kórházban bejegyzés először ACNEWS-én jelent meg.
- Hirdetés -
