Megkéselte nejét, majd levetette magát az emeletről – mindketten kórházban

Életveszélyesen megsérült egy nő Stájerországban, miután párja megkéselhette, majd öngyilkossági szándékkal leugrott egy erkélyről. A Megkéselte nejét, majd levetette magát az emeletről – mindketten kórházban bejegyzés először ACNEWS-én jelent meg.

Megkéselte nejét, majd levetette magát az emeletről – mindketten kórházban

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → AC News

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!