Új korszak jöhet az energiatárolásban: bemutatta a világ első nátriumion-alapú rendszerét a CATL
Bemutatta a világ első, valós környezetben tesztelt nátriumion-alapú energiatároló rendszerét a CATL. A vállalat szerint az új technológia olcsóbb, biztonságosabb és fenntarthatóbb alternatívát kínálhat a jelenleg elterjedt lítiumalapú megoldásokkal szemben.
- Hirdetés -
