Néhány nap múlva kicsit megdrágul az élet, július elsejével árat emelnek a bankok és a mobilszolgáltatók is. Az úgynevezett valorizációs időszak, vagyis amikor a cégek az áraikat az elmúlt időszak inflációjához igazítják most kezdődik. Ez érintheti a második félévben a jövedéki adót, a gépjárműadót, a cégautóadót és a regisztrációs adót, de ezekről egyelőre nem tudni mik a tervek. Így elsősorban a bankok és a mobilos cégek miatt fájhat a feje a felhasználóknak.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk