Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Hat nap múlva drágább lesz az élet, jönnek az áremelések - mutatjuk mire készüljön

Néhány nap múlva kicsit megdrágul az élet, július elsejével árat emelnek a bankok és a mobilszolgáltatók is. Az úgynevezett valorizációs időszak, vagyis amikor a cégek az áraikat az elmúlt időszak inflációjához igazítják most kezdődik. Ez érintheti a második félévben a jövedéki adót, a gépjárműadót, a cégautóadót és a regisztrációs adót, de ezekről egyelőre nem tudni mik a tervek. Így elsősorban a bankok és a mobilos cégek miatt fájhat a feje a felhasználóknak.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu