Rossz hírt kaptak az Xbox-vásárlók

Ismét megemeli az Xbox konzolok árait a Microsoft. Augusztus 1-jétől a 512 gigabájtos modellek 100 dollárral, míg az 1 terabájtos változatok 150 dollárral drágulnak, miközben a techóriás fokozatosan kivezeti a piacról a 2 terabájtos Xbox Series X modellt - közölte a The Verge.

Rossz hírt kaptak az Xbox-vásárlók

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Portfolio

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!