Megvonnák a juttatásokat azoktól a volt államfőktől, akik nem töltötték ki a teljes ciklusukat. Szakértő mondta el az Origónak, mi áll a háttérben.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Origo
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!