Miközben az oktatók a fizetésük miatt panaszkodnak, Dézsi öt év alatt közel 140 millió forintot tett zsebre az Széchenyi István Egyetementől
Az országos sajtót is megjárt bérvita új megvilágításba helyezi a volt győri polgármester egyetemi szerepvállalását - de leginkább a jövedelmét.
- Hirdetés -
