Miközben az oktatók a fizetésük miatt panaszkodnak, Dézsi öt év alatt közel 140 millió forintot tett zsebre az Széchenyi István Egyetementől

Az országos sajtót is megjárt bérvita új megvilágításba helyezi a volt győri polgármester egyetemi szerepvállalását - de leginkább a jövedelmét.

Miközben az oktatók a fizetésük miatt panaszkodnak, Dézsi öt év alatt közel 140 millió forintot tett zsebre az Széchenyi István Egyetementől

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Ugytudjuk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!