Ivóvízkorlátozást vezettek be a nyíregyházi kórházban
Megelőző intézkedéseket vezettek be a vízhasználattal kapcsolatban a nyíregyházi Jósa András Tagkórház egyes épületeiben, miután a vízminőségi ellenőrzések “mikrobiológiai eltéréseket” azonosítottak a kórház vízhálózatában – közölte honlapján a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Oktatókórház szerdán. Mint írták, az elvégzett vízminőség-ellenőrzések során a szakemberek a vízhálózat egyes pontjain olyan “mikrobiológiai eltéréseket” azonosítottak, amelyek indokolttá tették a megelőző intézkedések azonnali […]
- Hirdetés -
