Ivóvízkorlátozást vezettek be a nyíregyházi kórházban

Megelőző intézkedéseket vezettek be a vízhasználattal kapcsolatban a nyíregyházi Jósa András Tagkórház egyes épületeiben, miután a vízminőségi ellenőrzések “mikrobiológiai eltéréseket” azonosítottak a kórház vízhálózatában – közölte honlapján a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Oktatókórház szerdán. Mint írták, az elvégzett vízminőség-ellenőrzések során a szakemberek a vízhálózat egyes pontjain olyan “mikrobiológiai eltéréseket” azonosítottak, amelyek indokolttá tették a megelőző intézkedések azonnali […]

Ivóvízkorlátozást vezettek be a nyíregyházi kórházban

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!