„Mikike sokkot kapott, azóta mindig sír. Azt mondja, nem tudja elfelejteni, ahogy Vivikét látta” – megszólalt az átányi tragédia áldozatának nagymamája
„Nem én akartam a halálát, nem én csináltam, mégis vannak olyanok Átányban, akik engem tartanak bűnösnek” – mondja a szörnyethalt kislány nagymamája. „Mikike sokkot kapott, azóta mindig sír. Azt mondja, nem tudja elfelejteni, ahogy Vivikét látta” – megszólalt az átányi tragédia áldozatának nagymamája
- Hirdetés -
