Későbbre tolódott a magyarországi túlfogyasztás napja, de nem azért, mert jobban figyelünk a környezetre
Hanem valószínűleg inkább azért, mert visszaesett itthon az ipari termelés.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Hanem valószínűleg inkább azért, mert visszaesett itthon az ipari termelés.
- Hirdetés -