Későbbre tolódott a magyarországi túlfogyasztás napja, de nem azért, mert jobban figyelünk a környezetre
Hanem valószínűleg inkább azért, mert visszaesett itthon az ipari termelés.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!