Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Szennyezés miatt feljelentést tett Debrecen a Semcorp akkugyár ellen

Debrecen városvezetése büntetőfeljelentést tett a Semcorp ellen, miután a környezetvédelmi hatóság tájékoztatása szerint a cég területén határértéken felüli szennyezést észleltek a felszín alatti vizekben. Papp László polgármester a közösségi médiában jelentette be az ügyet, hangsúlyozva, hogy a vállalat már korábban is gyanúba keveredett környezetszennyezési szabályszegések miatt. A városvezetés szigorú vizsgálatot és szükség esetén a gyár működésének felfüggesztését kéri a hatóságoktól.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu