Szennyezés miatt feljelentést tett Debrecen a Semcorp akkugyár ellen
Debrecen városvezetése büntetőfeljelentést tett a Semcorp ellen, miután a környezetvédelmi hatóság tájékoztatása szerint a cég területén határértéken felüli szennyezést észleltek a felszín alatti vizekben. Papp László polgármester a közösségi médiában jelentette be az ügyet, hangsúlyozva, hogy a vállalat már korábban is gyanúba keveredett környezetszennyezési szabályszegések miatt. A városvezetés szigorú vizsgálatot és szükség esetén a gyár működésének felfüggesztését kéri a hatóságoktól.
- Hirdetés -
