“Papp László kérjen bocsánatot!” – nekimentek a hirtelen taktikát váltó debreceni polgármesternek

A politikai pálfordulás nem mossa le a szennyezést – Papp Lászlónak bocsánatot kell kérnie a debreceniektől! – írja a Debreceni Naphoz eljuttatott közleményében a Szikra Mozgalom helyi szervezete. Figyelmeztettek, bár Papp László polgármester hirtelen felfedezte a környezetvédelmet, és a legfrissebb nyilatkozatai szerint be akarja záratni a határérték felett szennyező Semcorp gyárat, valamint büntetőfeljelentést tesz, ne […]

“Papp László kérjen bocsánatot!” – nekimentek a hirtelen taktikát váltó debreceni polgármesternek

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!