Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Tőzsdenyitás június 24. – A BUX bezöldült, az OTP és a Telekom irányt keres

Lendületesen indult a szerda reggeli kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index az első óra végén 139 389,18 ponton állt. Az OTP és Telekom mínuszban kezdett. A Mol és a Richter árfolyama emelkedett a reggeli indulásnál. A 4iG mínuszban áll az OPUS részvényei pluszban. A részvénypiac forgalma 2,8 milliárdnál járt az első óra végénél. A Tőzsdenyitás június 24. – A BUX bezöldült, az OTP és a Telekom irányt keres

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu