Tőzsde napközben Június 24. – A BUX halad, az OTP és Mol zöldben, a Richter gyengült

Pozitívan halad a szerda a szerdai kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index 139 569,95 ponton állt. Az OTP emelkedett a reggeli gyengülés után. A Mol árfolyama pluszban van. A Richter viszont csökkent. A 4iG reggel után erősödésbe kezdett. Az OPUS részvényei csökkentek. A részvénypiac forgalma a delet követő időszakban 11,0 milliárd forint volt. A Tőzsde napközben Június 24. – A BUX halad, az OTP és Mol zöldben, a Richter gyengült

Tőzsde napközben Június 24. – A BUX halad, az OTP és Mol zöldben, a Richter gyengült

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → TőzsdeFórum

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!