Beleszerelmesedtek önmagukba a magyar cégek: az OTP és a Magyar Telekom jár az élen – de miért jó ez a befektetőknek?
Nem sajnálják önmagukra a pénzt a hazai tőzsdei társaságok, melyek nyár elején felpörgették a sajátrészvény-vásárlásokat.
- Hirdetés -
