Beleszerelmesedtek önmagukba a magyar cégek: az OTP és a Magyar Telekom jár az élen – de miért jó ez a befektetőknek?

Nem sajnálják önmagukra a pénzt a hazai tőzsdei társaságok, melyek nyár elején felpörgették a sajátrészvény-vásárlásokat.

Beleszerelmesedtek önmagukba a magyar cégek: az OTP és a Magyar Telekom jár az élen – de miért jó ez a befektetőknek?

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → VG

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!