Megbírságolták a MOL-t a Barátság kőolajvezeték ügyében

A Magyar Nemzeti Bank kedden közölte, hogy bírságot szabott ki a MOL Group vállalatcsoportra, mert az nem tájékoztatta időben a piacot a Barátság (Družba) kőolajvezeték sérüléséről és a január végi szállítási leállásról. A MOL-nak 43 millió forint (122 ezer euró) bírságot kell fizetnie a rendkívüli események közzétételére vonatkozó tájékoztatási kötelezettség megsértése miatt – áll a […]

Megbírságolták a MOL-t a Barátság kőolajvezeték ügyében

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!