Európai tőzsde Június 24. – London pluszban, Frankfurt mínuszban kezdett

Vegyesen kezdődött a szerdai nap az európai részvénypiacokon is. London emelkedett, Frankfurt mínuszban áll, Párizs erősödött. A Brent olaj árfolyama 75 dollárra csökkent. Az arany jegyzése is gyengült. Vegyesen indult a szerdai kereskedés a nyugat-európai tőzsdéken. London enyhe emelkedéssel kezdte a napot. Keir Starmer lemondása versenyhelyzetet teremtett az új jelölteknek és a vezetőváltásra fókuszál a Európai tőzsde Június 24. – London pluszban, Frankfurt mínuszban kezdett

Európai tőzsde Június 24. – London pluszban, Frankfurt mínuszban kezdett

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → TőzsdeFórum

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!